ODCHUDZANIE I UJĘDRNIANIE
Wybierz odpowiedni termin i umów wizytę

MAGNIFICO II PREMIUM jest urządzeniem stosowanym do nieinwazyjnego konturowania, napinania i wyszczuplania ciała z redukcją cellulitu.
Urządzenie  MAGNIFICO II PREMIUM zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie zorganizowanym przez magazyn SPA Inspirations w kategorii „Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało”.T ak kompletnego urządzenia do modelowania sylwetki jeszcze nie było, co jest potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi i efektywnością zabiegów na ciało i twarz.

W urządzeniu połączono  5 nnajbardziej skutecznych technologi wykorzystywane w zabiegach na ciało:

  • Liposukcja +RF – lipokawitacja ultradźwiękowa z podciśnieniem i radio frekfencją
  • Fale radiowe RF bipolarne do remodelingu kolagenu i termolipolizy
  • Podczerwony laser biostymulujący IR wzmagający przemianę materii
  • Masaż ssąco-próżniowy (vacuum)
  • Mechaniczny masaż rolkami w głowicach na ciało


Działa niezwykle skutecznie, ponieważ wykorzystuje 5 źródeł energii jednocześnie, które skupione w jednej głowicy intensyfikują efekty zabiegów w niwelowaniu tkanki tłuszczowej. 


MAGNIFICO II PREMIUM mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej i walki z cellulitem. Wiele klinicznych przypadków potwierdza natychmiastowy skutek już po ukończeniu pełnego zabiegu. Natomiast seria zabiegów umożliwia spektakularne trwałe efekty w modelowaniu sylwetki.
Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie do wskazań i partii ciała, najczęściej jest to seria 3 -10 zabiegów

Naukowe podstawy działania :

Podstawą redukcji obwodu ciała oraz usuwania objawów cellulitu jest zmniejszenie powiększonych komórek tłuszczowych (adipocytów) przechowujących trójglicerydy. 
Zbyt duży rozmiar tych komórek odpowiedzialny jest za zwiększony obwód ciała oraz nierówności struktury skóry w postaci cellulitu. Ucisk adipocytów powoduje zaburzony przepływ w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.Aby redukować rozmiar komórek tłuszczowych trzeba uruchomić procesy anaboliczne w skórze (wzrostowe) i procesy kataboliczne w tkance podskórnej (rozpad)  .Używając kombinacji zestawu 5 energii trzeba zatem wykonać dwa przeciwne działania na dwóch różnych głębokościach skóry. Efektem tego jest skuteczna i trwała redukcja obwodu ciała i cellulitu w bardzo krótkim czasie przy zaledwie 1 zabiegu w tygodniu.

OBSZARY ZABIEGOWE:

  • UDA
  • POŚLADKI
  • BRZUCH
  • RAMIONA TZW. PELIKANY
  • TWARZ
karta podarunkowa
Karta podarunkowa


Zobacz więcej strzałka
Nie usta czy oko gwarantem całości, ale ich harmonia i urok całości.

Alexander Pope