Klinika Urody i Studio Makijażu Permanentnego Gniezno

 

Jest mi niezmiernie miło, że zainteresowali się Państwo Kliniką Urody Q10, która została stworzona przeze mnie. Nazywam się Karolina Karwasińska i jestem dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych. Swoje doświadczenie w dziedzinie kosmetologii zdobywam od 2015 roku.

Makijażem Permanentnym zajmuję się od 2016 roku, a od 2017 roku moje zainteresowania skierowane zostały w kierunku Medycyny Estetycznej.

Klinika Urody Q10 to profesjonalny gabinet kosmetyczny w Gnieźnie. Oferujemy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów. Bogata oferta salonu kosmetycznego obejmuje m.in. zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi na okolice oczu, twarz, ciało, dłonie i stopy, depilacje woskiem oraz masaże. Profesjonalne kosmetyczki zadbają o makijaż oraz paznokcie Klientek.

 

Klinika Urody Q10 to miejsce, w którym można skorzystać z najnowszych osiągnięć i technik Makijażu Permanentnego oraz z najlepszych marek produktów Medycyny Estetycznej.

Gabinet znajduje się przy ulicy ul. Tulipanowa 6a/2 w Gnieźnie. Dodatkowo przed budynkiem są liczne miejsca parkingowe oraz jest również bezpłatny dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z zaparkowaniem.
karta podarunkowa
Karta podarunkowa


Zobacz więcej strzałka
Nie usta czy oko gwarantem całości, ale ich harmonia i urok całości.

Alexander Pope